Hakkımızda
Vangeliza; modayı bir yaşam stili haline getirmiş bir moda merkezidir. 1996 yılında hazır giyim sektörüne giriş yapan Vangeliza , günümüzde sahip olduğu enerji ve artan bir ivme ile güçlendirdiği başarılarıyla sektörün aranılan markalarından birisi olmayı başarmıştır.

Bayan hazır giyim sektöründe, ayrıntıları kaliteli kumaşlar ve dikişlerle buluşturarak, günümüzün modern kadınının sitilini ortaya koymak amacıyla, kaliteden ödün vermeden sürekli çalışıyoruz.

Misyon :

Geçmişten gelen köklü değerlerimizi geleceğe olan inancımız ile bütünleştirerek, Vangeliza markasını global moda sektörüne damga vuran, trendleri belirleyen, en çok tanınan ve takip edilen markalardan biri yapmaktır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Vizyon :

İnsanlara doğu ve batının sentezi olan binlerce yıllık kültürümüzü yaşama, giyinme, ona dokunma ve ondan haz alma şansını veren bir dünya markası olmaktır. Bu hedefe ulaşmada tüm ekip olarak aynı amacı birlikte özümsemek, en efektif alt yapının oluşturulması, insan kaynaklarına yapılan yatırımlar ve pazarlama stratejilerinin doğru oluşturulması gibi konulara odaklanılmıştır.

Değerler :

Vangeliza, müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya, topluma ve çevreye saygılı şekilde çalışmaya, bütün kaynaklarını en verimli ve en tutumlu biçimde kullanmaya önem verir. Firmamız üretkenliği, işbirliğini ve dayanışmayı besleyen bir çalışma atmosferi oluşturarak yeteneklerini, kuvvetli yönlerini ve yaratıcılığını sonuna kadar kullanmayı dünya görüşü olarak benimser.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.